Салютем, медицинский центр

12 отзывов Добавить отзыв
Салютем, медицинский центр - фото 1
Салютем, медицинский центр - фото 2
Салютем, медицинский центр - фото 3
Медицинский центр «Салютем» в Виннице – это многопрофильное учреждение помощи в лечении и диагностике. Ведь лучшее лечение болезни – ее предупреждение. И именно у нас вы найдет... Узнать больше
Перезвоните мне
ул. Замостянская... Показать
gm
(0432) 52 80 xx Показать
Отправить e-mail
http://www.salutem.com.ua/
$ $ $
Отзывы (12)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Nadiya Melnik 5.0
15 августа 2016
Мій відгук однозначно позитивний!!! Моій донечці потрібно було здавати аналізи що 10 днів, ми це робили у інших лабораторіях, але найкраще нам робили тільки у "Салютем", ми навіть уже не говорили чого ми прийшли, усі вже і так знали що нам потрібно, швидко, оперативно, якісно!!! Персонал привітний і вміють лагодити з дітками. Перед важкою операцією ми теж довірились тільки "Салютем", зробили все як нам було потрібно, ніколи не чекали довше ніж потрібно, якщо не встигали забрати результат то завжди можна було подивитись в інтернеті))) "Салютем" молодці!!! Привіт від Марійки Мельник.
Пожаловаться
Тетяна 5.0
12 августа 2016
Шановна Ларса! Для наглядного підтвердження результатів обстеження Вашій доньці до протоколу УЗД було додано фото із зображенням кісти судинного сплетення та вказанням її розмірів. "То був звичайний засвіт" - при всій повазі, в ультразвуковій термінології поняття "засвіт" не існує, ми не можемо прокоментувати такий опис структури органу. Кісти судинного сплетення виникають між 13 та 18 тижнями вагітності, зникають , як правило, до 26 - 28 тижня, середній термін їх виявлення 19 - 20 тижнів. Вкажіть, будь ласка, джерело інформації, згідно якого ми не повинні були бачити кісту до 30-тижневого терміну та зазначте лікарську установу і прізвище лікаря, який обстежував Вашу доньку. Якщо це була лікарня третинного рівня (Вінницька обласна) або республіканського значення (наукові центри Києва та інших великих міст) - саме в такі установи направляються вагітні з виявленими патологіями або сумнівними даними - ми звернемось туди із відповідними запитаннями, тому що в своїй практиці ми керуємося їхніми рекомендаціями, розробками та літературою.В іншому разі залишиться ситуація "слово одного лікаря проти слова іншого". Усім пацієнтам з виявленими кістами судинного сплетення в нашому МЦ пояснюється, що це не привід для занепокоєння та що вони з часом зникають. Ми впевнені, що Ваша донька не була виключенням. За будь-яких сумнівів в нашій установі Ви завжди можете обстежити проблемну зону повторно безкоштовно, з обговоренням розбіжностей результатів. Гарного перебігу вагітності Вашій доньці в подальшому! З повагою, Маркевич Т.М.
Пожаловаться
ларса 2.0
11 августа 2016
2/08/2016 на обстеженні УЗД моєї дочки Мельник А.С ,яка перебуває на 21 тижні вагітності, доктор Маркевич Т.Н. в описі результату УЗД дитини пише "кіста судинного сплетення". Шановна Тетяна Миколаївна, яка людська чи лікарська етика дала Вам право таке писати пацієнтці до досягнення сроку в 30 тижнів? Ми пройшли обстеження в іншій клініці 10/08, ніякої кісти не знайдено, то був звичайний засвіт, а моя дитина, з Вашої ласки, жила в страху. Ви вважаєте, що мали на це право?
Пожаловаться
Воронцова Светлана 5.0
25 мая 2016
Отличная лаборатория. Спасибо неоднократно за точный и своевременный результат и вменяемые цены.
Пожаловаться
Представник Салютем, медицинский центр
09 июня 2016
Добрый день , Светлана.Спасибо за Ваш отзыв. Нам очень приятно , что Вам понравилось у нас обслуживаться. С уважением Лариса Русанова , Старший администратор медицинского центра " Салютем"
Солнечная Милашка 1.8
05 мая 2016
Враження негативні, аналізи чекали дуже довго, дата готовності аналізу, котра була вказана на чеку.... це просто набір цифр, що вони роблять і за що беруть кошти не зрозуміло.... чекати більше 15 днів результат....
Пожаловаться
Представник Салютем, медицинский центр
09 июня 2016
Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук. Відгуки допомагають нам ставати кращими. Методика виконання деяких аналізів може вимагати проведення дослідження до 18 днів. В 99.6 % випадків ми дотримуємось термінів виконання аналізів.Іноді трапляються затримки з об'єктивних причин - виконання аналізу за 2-ма методиками , додаткова перевірка з іншими клінічними показниками і т.д. Будемо вдячні , якщо Ви надасте додаткові дані про замовлення , щоб ми могли проаналізувати причину та усунути її в майбутньому. Прикладом таких даних може бути код дослідження або ПІБ та дата здачі аналізів. Для збереження конфіденційності , Ви можете вислати дану інформацію на електрону адресу info@salutem.ua або повідомити за телефоном 52 80 81.
Наталья 1.8
27 апреля 2016
Не вовремя отдали анализы, пришлось ждать два дня лишних. Да и результат какой- то непонятный написали. Лучше не тратить ни деньги, ни время на сомнительные лаборатории. Сразу советую "Синево" - быстро и качественно.
Пожаловаться
Представник Салютем, медицинский центр
09 июня 2016
Добрый день , Наталья. Спасибо за Ваш отзыв. Отзывы помогают нам становиться лучше. Приносим извинения за неудобства связанные с более длительным ожиданием результатов. В 99.6 % случаев результаты анализов готовы в соответствии с датой указанной в чеке. Иногда случаються задержки по объективным причинам - выполнение анализа 2-мя методиками , сверка с другими кличиническими показателями и т.д. Будем благодарны , если Вы предоставите дополнительные сведения о заказе , чтобы мы могли выяснить причину и устранить ее в будущем. Например , код исследования либо ФИО и дату сдачи анализов.Для сохранения приватности , Вы можете выслать данную информацию на электронный адрес info@salutem.ua либо сообщить по телефону 52-80-81. Позвольте также развеять Ваши сомнения относительно качества выполняемых анализов лабораторией Салютем. У нас установлены современные автоматические анализаторы , выполняющие анализы по современным методикам. Лаборанты имеют более 10 лет опыта. Кроме того , мы проходим регулярный контроль независимого европейского агенства , которое проверяет правильность результатов анализов более 900 лабораторий по всему миру , в том числе Салютем.С уважением Лариса Русанова , Старший администратор медицинского центра " Салютем"
Алексеев Павел 0.0
05 февраля 2016
Ждем анализ крови уже целый день, хотя говорили что будет около 16,00.
Пожаловаться
Иванова Ира 5.0
04 ноября 2015
Влаштовує обслуговування,ціна і якість!
Пожаловаться
Белоусов Александр 4.8
23 апреля 2015
Мониторил лаборатории, когда нужно было сдать анализы. Цены нормальные и делают быстро. Персонал хороший, зачет
Пожаловаться
Demyan Dumenko 4.8
18 февраля 2015
Спасибо сотрудникам за прекрасные условия обслуживания, высокий профессионализм и скорость сделанных услуг, сравнительно с поликлиниками
Пожаловаться
Demyan Dumenko 4.3
15 февраля 2015
Дуже сподобалось, що в данному центрі лікар-узіст гарна спеціаліска і змогла побачити мою травму меніска коліна. Яку підтвердили на томографії.
Пожаловаться
Анонім 4.8
06 февраля 2015
Дуже хороший медичний центр. Ціна приємна, якість гарантована. До кожного пацієнта індивідуальний підхід. Був потрібен срочний аналіз крові. Що саме головне зробили і щей без додаткової плати за срочність.Також робила там узі ізнову ж була задоволена. Молодці. В цьому ж напрямку і двигайтесь)
Пожаловаться
Топ 20 компаний направления

Частные клиники

Смотреть